download 20181112 233621

Šperky na zeď

Obrazy, které rozzáří celý Váš byt a pozvou Vás do dalších dimenzí.

Ve svém studiu dlouhá léta hýčkám ženy, moje práce kosmetičky a masérky se stala zároveň studnicí ženských příběhů.

Na cestě k vlastní výtvarné tvorbě jsem se inspirovala ženskými kruhy, tantrickými semináři, ale také bytovým designem. Je pro mě důležité, jak se doma cítím, prostor se snažím naplnit pozitivní a hravou energií.

Zajímá mě výměna mužské a ženské energie. V mandalách se potkává barva (ženská energie) a tvar (mužská energie). I to je princip hologramu, kdy část v sobě obsahuje celek a celek obsahuje části. To vše dohromady utváří obraz nesoucí určitou energii. Začalo to už v mateřské školce, milovala jsem skleněnou korálkovou mozaiku. Vybarvování, vyplňování a skládání drobných věcí k sobě, tak aby vytvořily celek.

A když jsem před lety znovu objevila kouzlo třpytek a kamínků, byla jsem u svého zdroje. Střípky příběhů začaly vstupovat do mé tvorby. Techniku lepení flitrů jsem propojila s klasickou malbou a první Šperky byly na světě. Postupně mě zcela pohltily třpytky hologramové.

Mé „Šperky na zeď“ díky nim vyzařují z každého úhlu pohledu jinou atmosféru. Jiné jsou ve světle ranního slunce a jiné při umělém večerním osvětlení. Je to hra barev, světla a stínu.

Kontakt

Telefon: 602 643 468
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.